Címlap Sport

SZÓRAKOZTATÓ JÁTÉK, POMPÁS GÓLOK

Módosítás: (2014. június 25. szerda, 15:23)

Bővebben...

Május 17-24. között rendezték meg a 24. férfi és a 22. női Master Súlyemelő Európa-bajnokságot Kazincbarcikán, amelyre 375 versenyző nevezett. Ezen a versenyen indult Török Péter kollégánk is, az ISD Dunaferr Zrt. Acélmű daruüzemének dolgozója.

Péter a 40 évesek korcsoportjában (M40) +105 kg súlycsoportban versenyzett. Remek egyéni összetett csúccsal 268 kg (szakítás: 120 kg, lökés: 148 kg) teljesítménnyel második helyen végzett, így Európa-bajnoki ezüstérmet szerzett. Stílszerűen orosz versenyző lett az aranyérmes, míg a bronzérmet egy osztrák versenyző nyerte el. Péter az első világversenyén remekül helytállt és méltón képviselte az ISD Dunaferr színeit.

SAJÁT KORLÁTAIKAT IS LEGYŐZTÉK A VASMŰS LÁNGLOVAGOK

Dömötör Tamás, Orosz Tamás, Markovics László tűzoltóparancsnok és Vereb János

Bővebben...

IZGALMAS HAJRÁ A KISPÁLYÁS BAJNOKSÁGBAN

Álló sor: Tóth Edit (technikai vezető), Ughy Márk, Farkas Attila, Schrancz Balázs, Jenei Ottó, Szente Tamás, Keutchemi Batal Yannick. Guggolnak: Bolygó Sándor (gazdasági vezető), Tóth Imre (csapatvezető), Somogyi Jenő, Vaskó József, Ács Gábor.

Módosítás: (2014. június 24. kedd, 20:28)

Bővebben...

A DUNAFERR Ifjúsági Szervezet 24 órás horgászversenyt rendez a Nagyvenyimi horgász tavon.
2014. június 27. 18.00 órától június 28. 18.00 óráig.
Nevezési díj tagoknak: 2.000,- Ft/fő, nem tagoknak: 4.000,- Ft/fő.

Részletek a mellékelt plakáton.

Módosítás: (2014. május 23. péntek, 14:19)

Két fontos versenyen is remekeltek a DVCSH-UBSE versenyzői a közelmúltban. Kecskeméten rendezték meg a Fiatal Uszonyos Úszok I. Világtalálkozóját május 3-4-én, ahol 14 csapat 263 versenyzője mérte össze tudását.

Módosítás: (2014. május 21. szerda, 07:01)

Bővebben...

NINCS MEGÁLLÁS, DÜBÖRÖG A SZEZON

Bővebben...

A DUNAFERR Ifjúsági Szervezet 2014. május 24-én szombat 9 órai kezdettel Burián András Gokart versenyt szervez a kulcsi gokart pályán.